Sanatorium Klíma Františkovy Lázně

Česky Deutsch

(00420) 354 542 890 info@sanatoriumklima.cz

Nabídka služeb

Jsme ministerstvem zdravotnictví ČR uznané soukromé zdravotnické zařízení s lázeňskou péčí. Tradiční františkolázeňské přírodní zdroje využíváme k léčbě onemocnění oběhového systému, pohybového aparátu a páteře. Komplexní kúru pod lékařským dohledem s velice individuálním přístupem našeho odborného zdravotnického personálu, vám dopřejeme ve vlastním moderně vybaveném léčebném oddělení přímo v sanatoriu s nepřetržitou službou zdravotních sester. Nabízíme širokou škálu léčebných procedur jako je vodoléčba, elektroléčba, masáže, slatinné zábaly a další.

Jedním z 25 místních léčivých pramenů je typická františkolázeňská mineralizovaná kyselka Štěpánka. Tento pramen mohou naši hosté využívat nejen k zevní balneologii během léčebných koupelí, ale také k pitné kúře v rustikálním pítku v lázeňském oddělení nebo v lázeňském altánku v našem zahradním areálu.

Komplexní léčebný pobyt

Program: Komplexní léčba

Ideální pobyt s komplexní léčebnou kúrou pod lékařským dohledem v délce od 1 do 4 týdnů. To vše v příjemné atmosféře rodinného podniku s velice individuálním přístupem k hostovi.

Více informací
Lázeňský pobyt s lehkou léčbou

Program: Lehká léčba

Pobyt s menším množstvím léčebných procedur je určen speciálně pro hosty, kteří chtějí nejdříve vyzkoušet služby našeho zařízení a připravit své tělo na komplexní léčebný pobyt.

Více informací

Premium
Spa & Wellness

Útulná kavárna

Každé odpoledne od 14 hodin do 17 hodin můžete posedět v naší útulné kavárně nebo při dobrém počasí na venkovní terase.

Napište nám

Vaše kontaktní údaje:
Váš dotaz či vzkaz:

 • Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost Vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
 • Leave this empty:

  Zajímavé informace

  • V blízkém okolí sanatoria můžete navštívit řadu zajímavých míst s bohatou historií.
  • Každé odpoledne můžete posedět v naší útulné kavárně.
  • V Hazlově u Františkových Lázní vás čeká sportovně náročné golfové hřiště s 18 jamkami.
  Více informací

  Zásady zpracování osobních údajů  |  Všeobecné obchodní podmínky