Sanatorium Klíma Františkovy Lázně

Česky Deutsch

(00420) 354 542 890 info@sanatoriumklima.cz

Vážení hosté,

poslední týdny byly pro nás všechny náročné.
O to více náš těší, že jste nám zůstali dodnes věrní a velmi doufáme, že Vás budeme moci brzy opět přivítat v našem sanatoriu. Nechte se po znovuotevření Sanatoria Klíma od 21.6.2020 pozvat do našich nových elegantních apartmánů LUX s balkónem a výhledem do lesoparku a vychutnejte si poprvé zbrusu nový lázeňský provoz a wellnes s výhledem do přírody! Potěšilo by nás, kdybychom Vás mohli opět přivítat v řadách našich hostů!

Těšíme se na Vás a děkujeme Vám za Vaši podporu v uplynulém období a za Vaši důvěru v naši práci! Vaše blaho je pro nás věcí cti a srdeční záležitostí!

Se srdečným pozdravem a brzy na viděnou

Jiří Klíma
(ředitel)
jménem celého týmu Sanatoria Klíma


Lázeňské Sanatorium Klíma

Rodinné lázeňské čtyřhvězdičkové sanatorium s dlouholetou tradicí, stálými hosty, klidnou a příjemnou atmosférou, se nachází v zeleni lázeňských parků v poklidné lokalitě Františkových Lázní. Lázeňským hostům poskytuje komfortní ubytování, kompletní stravovací služby domácí kuchyně a lázeňskou péči ve vlastním balneoprovozu s vnitřním bazénem. Ke spokojenosti našich hostů nabízíme pestré kulturní a společenské akce.

V pečlivě udržovaném areálu sanatoria se nachází mnoho klidných zákoutí, laviček, altánek s vlastním pramenem, jezírko, sezónně vyhřívaný venkovní bazén (25 °C) a zabezpečené parkoviště.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Útulná kavárna

Každé odpoledne od 14 hodin do 17 hodin můžete posedět v naší útulné kavárně nebo při dobrém počasí na venkovní terase.

Napište nám

Vaše kontaktní údaje:
Váš dotaz či vzkaz:

 • Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost Vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
 • Zajímavé informace

  • V blízkém okolí sanatoria můžete navštívit řadu zajímavých míst s bohatou historií.
  • Každé odpoledne můžete posedět v naší útulné kavárně.
  • V Hazlově u Františkových Lázní vás čeká sportovně náročné golfové hřiště s 18 jamkami.
  Více informací

  Zásady zpracování osobních údajů  |  Všeobecné obchodní podmínky